Akademická aliance > Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Vysoká škola podnikání a...

Dnešnímu světu vládne obchod!

Jsme jedna z největších a nejtradičnějších soukromých vysokých škol v České republice. U nás učíme podnikání, ekonomiku a management, právo a aplikovanou informatiku. Absolventi získávají titul Bc., Ing., Mgr.  V naší vysoké škole vytváříme Vaši kariéru, již 15 let s více než 9000 absolventy v zádech.

VLAJKOVÁ LOĎ KARIÉRY

Očekáváte univerzální a použitelné vzdělání pro Vaši práci a podnikání? Hledáte individuální přístup, odborné a praktické vedení? Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu. U nás věříme, že kreativita a tvořivost jsou nejvlastnějším projevem života a že kreativní myšlení je předpokladem originálních nápadů. V naší vysoké škole ctíme Baťovy principy a podporujeme studenty v jejich profesních či podnikatelských začátcích. Nastartuje si úspěšný život a kariéru, s námi rostete v každém věku.

Vysoká škola podnikání a práva – studijní možnosti

Bakalářské studium

Profesně orientované studium, kvalitní příprava pro trh práce, vlastní podnikání a také pro další vzdělávání.

 • Délka studia:  3 roky (6 semestrů)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 2 575 Kč / měsíc
 • Akreditované studijní obory programu Ekonomika a management, Právní věda, Informační technologie: Podnikání, Podnikání a management v obchodu, Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě, Aplikovaná informatika.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, práva, aplikované informatiky z oborové části  a obhajoby bakalářské práce
 • Získaný titul: bakalář (Bc.)

Uplatnění absolventů

V samostatném podnikání a profesích spojených s řízením podniků se zaměřením na ekonomiku, management a správu, dále pak v pozicích řídících pracovníků nižšího a středního managenentu.

Navazující magisterské studium

Magisterské studium navazuje na bakalářské studium a je určeno absolventům Bc. naší i jiných vysokých škol. Studium má vysokou kvalitu a díky praktickému a univerzálnímu zaměření se absolventi uplatní jako kvalifikovaní podnikatelé či řídící a výkonní zaměstnanci v soukromé i státní správě.

 • Délka studia: 2 roky (4 semestry)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 3 325 Kč / měsíc
 • Akreditovaný studijní obor programu Ekonomika a management, Právní věda: Podnikání, Soukromoprávní studia.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, z odborných předmětů (zaměřených na podnikání, management a ekonomiku podniku) a obhajobou diplomové práce
 • Získaný titul: inženýr (Ing.), magistr (Mgr.)

Uplatnění absolventů

V založení a řízení poboček zahraničních firem, ve státní správě a samosprávě ve funkcích souvisejících s problematikou podnikání a také jako projektoví manažeři a členové vrcholového managementu.


 • VŠPP si odnesla Národní cenu kvality za excelentní výkon

  Vysoká škola podnikání a práva získala 1. místo v prestižním ocenění „Národní cena kvality“. Ve Španělském sále Pražského hradu převzala cenu z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové rektorka VŠPP Helena Válková. Škola byla oceněná za excelentní výkony v rámci programu START PLUS. „Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to […]

  Více informací
 • Everything is bigger in Texas

  V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

  Více informací