Akademická aliance > Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Vysoká škola podnikání a...

Dnešnímu světu vládne obchod!

Jsme jedna z největších a nejtradičnějších soukromých vysokých škol v České republice. U nás učíme podnikání, ekonomiku a management, právo a aplikovanou informatiku. Absolventi získávají titul Bc., Ing., Mgr.  V naší vysoké škole vytváříme Vaši kariéru, již 15 let s více než 9000 absolventy v zádech.

VLAJKOVÁ LOĎ KARIÉRY

Očekáváte univerzální a použitelné vzdělání pro Vaši práci a podnikání? Hledáte individuální přístup, odborné a praktické vedení? Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu. U nás věříme, že kreativita a tvořivost jsou nejvlastnějším projevem života a že kreativní myšlení je předpokladem originálních nápadů. V naší vysoké škole ctíme Baťovy principy a podporujeme studenty v jejich profesních či podnikatelských začátcích. Nastartuje si úspěšný život a kariéru, s námi rostete v každém věku.

Vysoká škola podnikání a práva – studijní možnosti

Bakalářské studium

Profesně orientované studium, kvalitní příprava pro trh práce, vlastní podnikání a také pro další vzdělávání.

 • Délka studia:  3 roky (6 semestrů)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 2 575 Kč / měsíc
 • Akreditované studijní obory programu Ekonomika a management, Právní věda, Informační technologie: Podnikání, Podnikání a management v obchodu, Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě, Aplikovaná informatika.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, práva, aplikované informatiky z oborové části  a obhajoby bakalářské práce
 • Získaný titul: bakalář (Bc.)

Uplatnění absolventů

V samostatném podnikání a profesích spojených s řízením podniků se zaměřením na ekonomiku, management a správu, dále pak v pozicích řídících pracovníků nižšího a středního managenentu.

Navazující magisterské studium

Magisterské studium navazuje na bakalářské studium a je určeno absolventům Bc. naší i jiných vysokých škol. Studium má vysokou kvalitu a díky praktickému a univerzálnímu zaměření se absolventi uplatní jako kvalifikovaní podnikatelé či řídící a výkonní zaměstnanci v soukromé i státní správě.

 • Délka studia: 2 roky (4 semestry)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 3 325 Kč / měsíc
 • Akreditovaný studijní obor programu Ekonomika a management, Právní věda: Podnikání, Soukromoprávní studia.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, z odborných předmětů (zaměřených na podnikání, management a ekonomiku podniku) a obhajobou diplomové práce
 • Získaný titul: inženýr (Ing.), magistr (Mgr.)

Uplatnění absolventů

V založení a řízení poboček zahraničních firem, ve státní správě a samosprávě ve funkcích souvisejících s problematikou podnikání a také jako projektoví manažeři a členové vrcholového managementu.


 • Montessori v Ostravě slaví pět let

  Mateřská škola MONTE slaví pět let a v listopadu má pro své školáčky spoustu dárků. Zároveň stále zkvalitňuje výuku. Už ve třech letech mají děti, které jsou vychovávány pomocí Montessori pedagogiky, citelný náskok před stejně starými vrstevníky z běžných mateřských škol. Sérii listopadových akcí odstartuje Den otevřených dveří, který Mateřská škola pořádá spolu se sesterskou […]

  Více informací
 • VÍC ANGLIČTINY, UČITELŮ I VITAMÍNŮ OD ZÁŘÍ V PRVNÍ MONTESSORI ŠKOLE V OSTRAVĚ

  Mateřská škola a základní škola MONTE zahájila nový školní rok spoustou novinek. Nejmenší děti čekala třída s rozšířenou výukou angličtiny, na základní školu nastoupili noví prvňáčci a zároveň se poprvé zaplnily lavice ve druhé třídě. Vzdělávání pomocí Montessori pedagogiky po prázdninách podpoří i pořádná porce vitamínů díky projektům Ovoce a zelenina do škol a Zdravá5. Rodiče […]

  Více informací