Akademická aliance > Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Vysoká škola podnikání a...

Dnešnímu světu vládne obchod!

Jsme jedna z největších a nejtradičnějších soukromých vysokých škol v České republice. U nás učíme podnikání, ekonomiku a management, právo a aplikovanou informatiku. Absolventi získávají titul Bc., Ing., Mgr.  V naší vysoké škole vytváříme Vaši kariéru, již 15 let s více než 9000 absolventy v zádech.

VLAJKOVÁ LOĎ KARIÉRY

Očekáváte univerzální a použitelné vzdělání pro Vaši práci a podnikání? Hledáte individuální přístup, odborné a praktické vedení? Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu. U nás věříme, že kreativita a tvořivost jsou nejvlastnějším projevem života a že kreativní myšlení je předpokladem originálních nápadů. V naší vysoké škole ctíme Baťovy principy a podporujeme studenty v jejich profesních či podnikatelských začátcích. Nastartuje si úspěšný život a kariéru, s námi rostete v každém věku.

Vysoká škola podnikání a práva – studijní možnosti

Bakalářské studium

Profesně orientované studium, kvalitní příprava pro trh práce, vlastní podnikání a také pro další vzdělávání.

 • Délka studia:  3 roky (6 semestrů)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 2 575 Kč / měsíc
 • Akreditované studijní obory programu Ekonomika a management, Právní věda, Informační technologie: Podnikání, Podnikání a management v obchodu, Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě, Aplikovaná informatika.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, práva, aplikované informatiky z oborové části  a obhajoby bakalářské práce
 • Získaný titul: bakalář (Bc.)

Uplatnění absolventů

V samostatném podnikání a profesích spojených s řízením podniků se zaměřením na ekonomiku, management a správu, dále pak v pozicích řídících pracovníků nižšího a středního managenentu.

Navazující magisterské studium

Magisterské studium navazuje na bakalářské studium a je určeno absolventům Bc. naší i jiných vysokých škol. Studium má vysokou kvalitu a díky praktickému a univerzálnímu zaměření se absolventi uplatní jako kvalifikovaní podnikatelé či řídící a výkonní zaměstnanci v soukromé i státní správě.

 • Délka studia: 2 roky (4 semestry)
 • Forma studia: prezenční, kombinovaná forma studia
 • Cena studia: již od 3 325 Kč / měsíc
 • Akreditovaný studijní obor programu Ekonomika a management, Právní věda: Podnikání, Soukromoprávní studia.
 • Ukončení studia: státní závěrečná zkouška z ekonomie, z odborných předmětů (zaměřených na podnikání, management a ekonomiku podniku) a obhajobou diplomové práce
 • Získaný titul: inženýr (Ing.), magistr (Mgr.)

Uplatnění absolventů

V založení a řízení poboček zahraničních firem, ve státní správě a samosprávě ve funkcích souvisejících s problematikou podnikání a také jako projektoví manažeři a členové vrcholového managementu.


 • Školní kolo Ekonomické olympiády 2017/2018

  ve dnech 4. až 8. prosince 2017 se u nás ve škole konalo školní kolo Ekonomické olympiády, kterou pořádá Institut ekonomického vzdělávání ve spolupráci s Českou národní bankou. Test vytvořil INEV za odborného dohledu členů Katedry ekonomie Vysoké školy ekonomické. Test obsahoval 20 otázek převážně z oblasti ekonomické teorie a všeobecného ekonomického přehledu Školního kola se zúčastnilo […]

  Více informací
 • Vánoce si děti z ostravské Montessori školy připravily na míru

  Žádný stres a pohodová atmosféra, tak by se daly popsat letošní Vánoce v Mateřské a základní škole MONTE v Ostravě. Děti se pustily do výroby ozdob, pečení perníků a zdobení stromečku. Pro své kamarády a rodiče si připravily i řadu vystoupení, některá dokonce v angličtině. Každá třída pak dostane od Ježíška dárky, které ještě více […]

  Více informací