Cíle a poslání

Komplexní vzdělávání pod hlavičkou jedné společnosti. Akademické aliance = kontinuální vzdělávací proces od mateřské školy až po vysokou.

Lepší kariéra a vyšší finanční ohodnocení?

Ano!

Klíčem k úspěchu ve Vaší profesi je odborné vzdělání, které splňuje nároky zaměstnavatelů. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné a praktické vedení. Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu.

Učinili jsme významný krok a spolu se vzdělávacími institucemi Vysoká škola podnikání a práva, Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, Moravskoslezská obchodní akademie a Mateřská škola a základní škola Monte jsme vytvořili první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního čtyř úrovňového vzdělávání. V rámci vysokoškolského vzdělávání jsme své působení rozšířili o další dvě vysoké školy. Vysokou školu obchodní se sídlem v Praze a Panevropskou vysokou školu se sídlem v Bratislavě.


  • CESTOVNÍ RUCH V OSTRAVĚ – jediný obor v kraji

    Vysoká škola obchodní v Praze otevírá od září nový bakalářský studijní obor zaměřený na studium cestovního ruchu v Ostravě. Půjde o kombinovanou formu výuky, takže je možné vzdělávat se například při zaměstnání. Absolventi najdou uplatnění v oblasti cestovního ruchu, na letištích a u leteckých společností, v hotelovém managementu nebo podnikové sféře. Studium cestovního ruchu v […]

    Více informací
  • VÍC ANGLIČTINY, UČITELŮ I VITAMÍNŮ OD ZÁŘÍ V PRVNÍ MONTESSORI ŠKOLE V OSTRAVĚ

    Mateřská škola a základní škola MONTE zahájila nový školní rok spoustou novinek. Nejmenší děti čekala třída s rozšířenou výukou angličtiny, na základní školu nastoupili noví prvňáčci a zároveň se poprvé zaplnily lavice ve druhé třídě. Vzdělávání pomocí Montessori pedagogiky po prázdninách podpoří i pořádná porce vitamínů díky projektům Ovoce a zelenina do škol a Zdravá5. Rodiče […]

    Více informací