Cíle a poslání

Komplexní vzdělávání pod hlavičkou jedné společnosti. Akademické aliance = kontinuální vzdělávací proces od mateřské školy až po vysokou.

Lepší kariéra a vyšší finanční ohodnocení?

Ano!

Klíčem k úspěchu ve Vaší profesi je odborné vzdělání, které splňuje nároky zaměstnavatelů. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné a praktické vedení. Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu.

Učinili jsme významný krok a spolu se vzdělávacími institucemi Vysoká škola podnikání a práva, Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, Moravskoslezská obchodní akademie a Mateřská škola a základní škola Monte jsme vytvořili první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního čtyř úrovňového vzdělávání. V rámci vysokoškolského vzdělávání jsme své působení rozšířili o další dvě vysoké školy. Vysokou školu obchodní se sídlem v Praze a Panevropskou vysokou školu se sídlem v Bratislavě.


  • Školní kolo Ekonomické olympiády 2017/2018

    ve dnech 4. až 8. prosince 2017 se u nás ve škole konalo školní kolo Ekonomické olympiády, kterou pořádá Institut ekonomického vzdělávání ve spolupráci s Českou národní bankou. Test vytvořil INEV za odborného dohledu členů Katedry ekonomie Vysoké školy ekonomické. Test obsahoval 20 otázek převážně z oblasti ekonomické teorie a všeobecného ekonomického přehledu Školního kola se zúčastnilo […]

    Více informací
  • Vánoce si děti z ostravské Montessori školy připravily na míru

    Žádný stres a pohodová atmosféra, tak by se daly popsat letošní Vánoce v Mateřské a základní škole MONTE v Ostravě. Děti se pustily do výroby ozdob, pečení perníků a zdobení stromečku. Pro své kamarády a rodiče si připravily i řadu vystoupení, některá dokonce v angličtině. Každá třída pak dostane od Ježíška dárky, které ještě více […]

    Více informací