Cíle a poslání

Komplexní vzdělávání pod hlavičkou jedné společnosti. Akademické aliance = kontinuální vzdělávací proces od střední školy až po vysokou.

Lepší kariéra a vyšší finanční ohodnocení?

Ano!

Klíčem k úspěchu ve Vaší profesi je odborné vzdělání, které splňuje nároky zaměstnavatelů. Samozřejmostí je individuální přístup a odborné a praktické vedení. Nechejte se inspirovat, jsme ti, kteří Vám ukazují cestu.

Učinili jsme významný krok a spolu se vzdělávacími institucemi Vysoká škola podnikání a práva, Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská a Moravskoslezská obchodní akademie jsme vytvořili první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního víceúrovňového vzdělávání. V rámci vysokoškolského vzdělávání jsme své působení rozšířili o další dvě vysoké školy. Vysokou školu obchodní se sídlem v Praze a Panevropskou vysokou školu se sídlem v Bratislavě.


  • VŠPP si odnesla Národní cenu kvality za excelentní výkon

    Vysoká škola podnikání a práva získala 1. místo v prestižním ocenění „Národní cena kvality“. Ve Španělském sále Pražského hradu převzala cenu z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové rektorka VŠPP Helena Válková. Škola byla oceněná za excelentní výkony v rámci programu START PLUS. „Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to […]

    Více informací
  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací