Akademická aliance > Akce > VŠPP si odnesla Národní cenu kvality za excelentní výkon

VŠPP si odnesla Národní cenu...

Vysoká škola podnikání a práva získala 1. místo v prestižním ocenění „Národní cena kvality“. Ve Španělském sále Pražského hradu převzala cenu z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové rektorka VŠPP Helena Válková. Škola byla oceněná za excelentní výkony v rámci programu START PLUS.

Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to snadné, ale o to více si toho vážím. Mám radost i kvůli studentům, kteří si naši školu vybrali a nyní z objektivního, nezávislého hodnocení ví, že si zvolili správně,“ hodnotí výsledek profesorka Válková.

Ocenění každoročně uděluje Ministerstvo průmyslu a obchodu, jednotlivé uchazeče posuzuje Národní rada pro kvalitu. Ta bere v potaz velké množství aspektů, dívá se například na to, zda organizace naplňují očekávání všech zainteresovaných stran nebo zda umějí samy vyhodnocovat vlastní efektivitu.

Vysoká škola podnikání a práva je neuniverzitní soukromá vysoká škola. Soustředí se na praktické programy v oboru podnikání, informatiky práva a marketingových komunikací, důraz klade na využitelnost znalostí a dovedností v praxi. Od loňského dubna stojí v jejím čele prof. JUDr. Helena Válková, která si při své inauguraci předsevzala právě zvyšování prestiže školy prostřednictvím efektivní nabídky vzdělávacích programů.

Národní cena kvality je pro nás významný úspěch. Je to docenění naší systematické práce na zvyšování efektivity, kterou pěstujeme jak při řízení školy, tak v našich studijních programech zaměřených na podnikání, management a právo,“ uvedla k ocenění profesorka Válková.

 


  • VŠPP si odnesla Národní cenu kvality za excelentní výkon

    Vysoká škola podnikání a práva získala 1. místo v prestižním ocenění „Národní cena kvality“. Ve Španělském sále Pražského hradu převzala cenu z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové rektorka VŠPP Helena Válková. Škola byla oceněná za excelentní výkony v rámci programu START PLUS. „Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to […]

    Více informací
  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací