Akademická aliance > Filozofie holdingu > Unikátnost, výjimečnost

Unikátnost, výjimečnost

Akademická aliance je mateřskou společností vzdělávacích institucí

Dominantní vzdělávací institucí je Vysoká škola podnikání a práva působící v Ostravě, Praze a Brně. Ta poskytuje již 20 let vysokoškolské vzdělání, podnikatelské myšlení, teoretické znalosti i praktické dovednosti požadované praxí. Posláním našich škol je připravovat odborníky, kteří rozumí podnikání jako celku ve všech jeho souvislostech, včetně sociální dimenze. Management škol sleduje moderní trendy terciárního vzdělávání a rozvíjí je. Pro zvýšení dostupnosti studia a vytvoření co nejlepších časových i ekonomických podmínek pro studenty vytváříme ve vybraných regionech výuková pracoviště, nyní působíme v Ostravě, Praze, Brně.

Silné stránky

Jako jediní v ČR nabízíme komplexní vzdělávání zaměřené na unikátní kombinaci oborů podnikání, práva, marketingových komunikací a aplikované informatiky. Naší silnou stránkou je vstřícné, příjemné prostředí s tvůrčí atmosférou zaměřené na kvalitu vzdělávání a uplatnitelnost absolventů. Máme řadu úspěšných absolventů, mnozí z nich vybudovali firmy a jsou úspěšní v mnoha různých oborech.

Náš cíl

Našim cílem je vychovávat podnikatele, manažery a kreativní osobnosti, které budou uplatnitelné a úspěšné v různých profesích a oborech. Proto je studium velmi přizpůsobeno praxi a je reálně použitelné.


  • VŠPP si odnesla Národní cenu kvality za excelentní výkon

    Vysoká škola podnikání a práva získala 1. místo v prestižním ocenění „Národní cena kvality“. Ve Španělském sále Pražského hradu převzala cenu z rukou ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové rektorka VŠPP Helena Válková. Škola byla oceněná za excelentní výkony v rámci programu START PLUS. „Jsem velmi ráda, že jsme toto prestižní ocenění získali. Nebylo to […]

    Více informací
  • Everything is bigger in Texas

    V pátek 21. června strávili naši studenti tři hodiny s rodilým mluvčím. Jonathan každoročně navštěvuje naši školu a pořádá aktivity s našimi žáky. Letos jsme měli možnost dozvědět se spoustu informací o Jonathanově rodném Texasu, jeho historii a zajímavostech. Poté už následovaly hry, hádanky, soutěže a spousta, spousta konverzace v angličtině 🙂

    Více informací